Jak najlepiej urządzić mieszkanie w bieli w stylu orientalnym

Posted on 24/05/2019 7:24am

Jak kojarzy się biały? Z prostotą, porządkiem i czystością. Tak naprawdę jasne mieszkanie nie musi być takie surowe. Odrobina delikatnego orientu nie zaszkodzi. Zrobimy wnętrze jak z 1000 i jednej nocy. Nowoczesność i tradycja. Kolor białych ścian, a na ich tle barwne makatki, kapy, barwne tkaniny. Od razu robi się cieplej i weselej.

sypialnia w bieli
Author: vmiramontes
Source: http://www.flickr.com
Możemy by powiedzieć: woda i ogień. Dwa żywioły pasują do siebie dając cudowność samo w sobie. Jak wyposażyć bialuteńkie mieszkanko?

•biel ścian połączona z różowymi dodatkami i turkusowymi zasłonami. W mieszkaniu będzie zawsze jasno i klimatycznie, pomimo surowego wyglądu. Jeśli dodamy do tego barwne dywany, na ścianie orientalny zegar, kolorowe pufy i lustro otoczone piękną ramą będziemy czuć się, jak dziewczynka na Bliskim Wschodzie. Więcej pomysłów znajdziesz tu :.

•Parę rzeźb Buddy, indyjska szafa, czy wzorzyste parawany nie zaszkodzą. To coś co wyróżnia stylu indyjskiego.

Bez obawy - zobacz link, który prowadzi do zbliżonej witryny. Przeczytasz na niej przykuwające wzrok teksty w kontekście do omawianego tutaj zagadnienia.

Poza tym kolorystyka to bogactwo, jak z filmu Bollywood. Pamiętajmy o dobrym smaku. W małych pomieszczeniach źle pasuje, z powodu na natłok wielu rodzajów dodatków i wzorów. Mieszkanie zamiast być przestronnym, stanie się optycznie mniejsze.Zaczerpnięcie kilku klimatów jednak nie powinno zaszkodzić.
Orientalny styl w białym mieszkaniu robi totalną odmianę i przeciwieństwo stylu skandynawskiego. Drugi przypadek stawia się na klasykę i surowość domu. Samemu musisz zdecydować, która koncepcja ci bliższa.

Każdy nasz odsyłacz może prowadzić tylko do przydatnych witryn, na których przeczytać możesz o istotnych zdarzeniach. Nie zwlekaj, jedynie kliknij w niego!

Ja wybieram raczej orientalną aranżację białego mieszkania. Niesamowicie ciekawe i inspirujące stylizacje mieszkań w stylu orientalnym z bielą w roli głównej znajdziecie na: poznaj więcej

Tags: mieszkanie, Kolor, odcień